Elk seizoen is het weer een uitdaging om een passende collectie samen te stellen. Een collectie die aansluit bij de verwachting van elke klant. Elk seizoen bezoeken wij beurzen in binnen- en buitenland. Zo sluit onze collectie naadloos aan op de juiste mode.
Van Keulen schoenen heeft een uitgebreide collectie schoenen voor het hele gezin. Voor de dames hebben wij een ruime collectie schoenen voor elke voet van topmerken als Gabor, Ara, Floris van Bommel. Tommy Hilfiger, Footnotes, Alexandria, Think!, Mauro Teci, Via Vai, Rieker, Sioux, Lamica, Bruno Premi, Paul Green, J.J.Shoes, Le Coq Sportif.
Omdat niet iedereen gemakkelijke voeten heeft, biedt Van Keulen Schoenen ook een collectie schoenen van in breedtematen gespecialiseerde fabrikanten. Footnotes, Durea, Think! en Waldlaufer, Mephisto zijn merken in onze collectie die geschikt zijn voor losse zooltjes van b.v. de podoloog. Van Durea hebben wij schoenen in wijdte E t/m K+
Uniek is onze collectie trouwschoenen. Ruime keus in leren en satijnen schoenen van Elsa Rainbow, Indira en Sophie Sposa. De satijnen bruidsschoenen van Elsa Coloured Shoes kunnen exact in de kleur van de bruidsjurk worden gekleurd. Voor bruidsmeisjes hebben wij diverse modellen ivoor witte schoenen op voorraad, vanaf maat 20.



















